Organisatie

Administratie 
Nathalie Wartena
Contributie
Financiele administratie
 
Functie Vacant
Kascommissie
Financiele administratie
 
Louis van der Maas
Kascommissie
Financiele administratie
 
Joyce Ammerlaan
Jeugd
Ledenadministratie
 
Joyce Ammerlaan
Senioren
Ledenadministratie
 
Arbitrage 
Tilly van Heteren
Voorzitter / Scheidsrechterscursus

 
pasfoto
Lukas Roffel
Senioren/Veteranen

 
Harald Kroon
Coördinator CS+ opleiding

 
Bianca Oosterink
Junioren

 
Bestuur 
Rainier Vrolijks
Voorzitter
Algemene zaken - Sponsorcommissie - Business Club - Externe Communicatie Pers, KNHB, Gemeente - Verenigingsmanager - Jeugdbestuur
 
Rainier Vrolijks
Voorzitter
Algemene zaken - Sponsorcommissie - Business Club - Externe Communicatie Pers, KNHB, Gemeente - Verenigingsmanager - Jeugdbestuur
 
Debra Luttmer
Secretaris
Interne communicatie (site & clubblad) - Agendabeheer - Secretariaat - Secr. ALV & BV - Wedstrijdsecretariaat - Arbitrage - Medische commissie - Clubdiensten - KNHB
 
Debra Luttmer
Secretaris
Interne communicatie (site & clubblad) - Agendabeheer - Secretariaat - Secr. ALV & BV - Wedstrijdsecretariaat - Arbitrage - Medische commissie - Clubdiensten - KNHB
 
Remco Bleeker
Penningmeester
Financiele administratie - Ledenadministratie - Materialencommissie
 
Michiel van der Kwast
Sponsoring en Evenementen

 
Marjan de Groot
Senioren Breedte

 
Stef Vaessen
Bar en Accomodatie

 
Evenementen 
Dieuwke Boersma
Commissielid

 
Fardo Visch
Voorzitter

 
pasfoto
Jan-Willem van Heeckeren van Walien
Organisatie
Hockeybrouwerij Familietoernooi
 
Stijn Mennink
Organisatie
Huizer HockeyKamp
 
Horeca 
pasfoto
Rene Boelhouwer
Communicatie
Bar
 
Stef Vaessen
Horeca Manager
Bar
 
Hans van Leer
Organisatie
Clubdiensten
 
Jeugdcommissie 11-tallen 
Ingeborg van der Maas
Voorzitter

 
Godelieve Kockelbergh-Reef
Voorzitter

 
Manuela Franceschetti-de Rijk
Groepscoördinator MA

 
Manuela Franceschetti-de Rijk
Groepscoördinator MB

 
Ingrid van Sundert
Groepscoördinator MC

 
Philippine Boot-van Duren
Groepscoördinator MD

 
Esther Verheul-streefkerk
Groepscoordinator JA

 
Esther Verheul-streefkerk
Groepscoördinator JB

 
Saskia Steinhaus
Groepscoördinator JC en JD

 
Saskia Steinhaus
Groepscoordinator JD

 
Godelieve Kockelbergh-Reef
Wedstrijdsecretariaat

 
Jeugdcommissie Jongste Jeugd 
Godelieve Kockelbergh-Reef
Voorzitter

 
Godelieve Kockelbergh-Reef
Wedstrijdsecretariaat

 
Philippine Boot-van Duren
GCO 8-tallen (8E)

 
Monique Lesser
GCO 6-tallen (6E)

 
Ingeborg Nieland
GCO 3-tallen (2e jrs F)

 
Femke Boetes
GCO Benjamini's (1e jrs F)

 
Marketing & Communicatie 
pasfoto
Saskia Geesink
Facebook
Social Media
 
pasfoto
Saskia Geesink
Instagram
Social Media
 
Materialen 
pasfoto
Matthijs Blommers
Beheer & onderhoud
Materiaalcommissie
 
Medische Commissie 
Jaap Jan Zwaginga
Voorzitter

 
Sponsoring 
Jan Willem Pouw
Voorzitter
Business Club
 
pasfoto
Bas Luttmer
Organisatie
Business Club
 
Bettina Borreman
Financiele administratie
Business Club
 
Bettina Borreman
Secretaris
Sponsorcommissie
 
Systeembeheer 
Ronald Cozijnsen
Webmaster

 
Technische Staf 
Wouter van der Kloet
Trainer/Coach Heren 1

 
Daan van der Wilk
Assistent Heren 1

 
Saskia de Ruijter
Manager Heren 1

 
Tatjana Pouw
Manager Heren 1

 
Eddie Simmons
Trainer/Coach Dames 1

 
Taeke Taekema
Assistent Dames 1

 
Lotte Bant
Manager Dames 1

 
Joost Bellaart
Coördinator Top Meisjeslijn

 
Joost Bellaart
Coördinator Top Jongenslijn

 
Robert de Bie
Coördinator Meisjes breedteteams

 
Robert de Bie
Coördinator Jongens breedteteams

 
Robert de Bie
Coördinator Jongste Jeugd

 
Tophockey commissie 
Functie Vacant
Senioren Tophockey
Commissaris tophockey senioren
 
Trimhockey Commissie 
pasfoto
Hans Goutier
Voorzitter

 
pasfoto
Hans Goutier
Dinsdagavond

 
Monique Bakker-van Diessen
Donderdagavond

 
Tuchtcommissie 
pasfoto
Jaap Weijermans
Voorzitter

 
pasfoto
Monica Smal
Commissielid

 
Hans Lucas
Commissielid

 
Igno Hermans
Commissielid

 
Vertrouwenscontactpersoon 
Jb Macrander
Vertrouwenscontactpersoon

 
pasfoto
Anica Kortland-Dijkstra
Vertrouwenscontactpersoon

 
Veteranen commissie 
Marjan de Groot
Coördinatie
Veteranen
 
Marjan de Groot
Coördinatie
Veterinnen
 
Wedstrijdstrijdsecretariaat 
Godelieve Kockelbergh-Reef
Jongste Jeugd

 
Gert Jan Thierry
Senioren

 
Godelieve Kockelbergh-Reef
Junioren

 
Zaalhockey Commissie 
Leonoor van Bentum
Junioren & senioren

 
Godelieve Kockelbergh-Reef
Wedstrijdsecretariaat

 
Ingeborg van der Maas
Wedstrijdsecretariaat