Organisatie

Administratie 
Dorine van Mullem-ale
Contributie
Financiele administratie
 
pasfoto
Christy de Graaf
Jeugd
Ledenadministratie
 
pasfoto
Christy de Graaf
Senioren
Ledenadministratie
 
Arbitrage 
pasfoto
Eddy Klercq
Senioren/Veteranen

 
pasfoto
Eddy Klercq
Junioren

 
Harald Kroon
Coördinator CS+ opleiding

 
Bestuur 
Lisette Havermans
Voorzitter
Algemene zaken - Sponsorcommissie - Business Club - Externe Communicatie Pers, KNHB, Gemeente - Verenigingsmanager - Jeugdbestuur
 
Danielle van Deutekom
Secretaris
Interne communicatie (site & clubblad) - Agendabeheer - Secretariaat - Secr. ALV & BV - Wedstrijdsecretariaat - Arbitrage - Medische commissie - Clubdiensten - KNHB
 
Casper Kruijt
Penningmeester
Financiele administratie - Ledenadministratie - Materialencommissie
 
Daniel van den Berg
Junioren
jeugd en jongste jeugd
 
Willem Geesink
Sponsoring en Evenementen

 
pasfoto
Milo Smits
Bar en Accomodatie

 
Marco Venema
Communicatie
Communicatie & IT
 
Florentine Lanting
Bestuurlijk Coordinator
Vrijwilligers
 
Evenementen 
pasfoto
Monique Geesink
Voorzitter

 
pasfoto
Yvette van Erp
Organisatie
Evenementen
 
Willem Geesink
Organisatie
Evenementen
 
pasfoto
Jan-Willem van Heeckeren van Walien
Organisatie
Hockeybrouwerij Familietoernooi
 
Horeca 
pasfoto
Rogier Jansen
Horeca Manager
Bar
 
Hans van Leer
Organisatie
Clubdiensten
 
Jeugdcommissie 11-tallen 
Monique Lesser
Voorzitter

 
Ingeborg Nieland
Groepscoördinator MA

 
Ingeborg Nieland
Groepscoördinator MB

 
Monique Lesser
Groepscoördinator MC

 
Monique Lesser
Groepscoördinator MD

 
Esther Molegraaf
Wedstrijdsecretariaat

 
Jiske van Eeghen
Coördinator jongens

 
Danielle van Deutekom
Coördinator jongens

 
Jeugdcommissie Jongste Jeugd 
Femke Boetes
Voorzitter

 
Godelieve Kockelbergh-Reef
Wedstrijdsecretariaat

 
Myrthe Martens-de Ranitz
GCO 8-tallen (8E)

 
Femke Boetes
GCO 6-tallen (6E)

 
Koen Harbers
GCO 3-tallen (2e jrs F)

 
Koen Harbers
GCO 3-tallen (2e jrs F)

 
Marketing & Communicatie 
Marco Venema
Nieuwsbrief

 
pasfoto
Saskia Geesink
Facebook
Social Media
 
pasfoto
Saskia Geesink
Instagram
Social Media
 
Materialen 
pasfoto
Matthijs Blommers
Beheer & onderhoud
Materiaalcommissie
 
Medische Commissie 
Anne fleur Harbers-Schoemaker
Voorzitter

 
Sponsoring 
pasfoto
Wim Nieland
Voorzitter
Business Club
 
Systeembeheer 
Paul Bakker
Webmaster

 
Technische Staf 
Vincent van de Peppel
Trainer/Coach Heren 1

 
Donald Drost
Trainer/Coach Dames 1

 
Jesper de Korte
Assistent Dames 1

 
Bram Stedehouder
Keeperstrainer Jeugd

 
Jesper de Korte
Coördinator Top Meisjeslijn

 
Jesper de Korte
Coördinator Top Jongenslijn

 
Robert de Bie
Coördinator Meisjes breedteteams

 
Jesper de Korte
Coördinator Jongens breedteteams

 
Robert de Bie
Coördinator Jongste Jeugd

 
Tophockey commissie 
Daniel van den Berg
Senioren Tophockey
Commissaris tophockey senioren
 
Trimhockey Commissie 
Monique Bakker-van Diessen
Voorzitter

 
Monique Bakker-van Diessen
Donderdagavond

 
Tuchtcommissie 
Saskia Gambon
Voorzitter

 
Arend Hoogeveen
Commissielid

 
Louise Noest
Commissielid

 
Vertrouwenscontactpersoon 
Jb Macrander
Vertrouwenscontactpersoon

 
Anouschka Sloep
Vertrouwenscontactpersoon

 
Leonoor van Bentum
Vertrouwenscontactpersoon

 
Wedstrijdstrijdsecretariaat 
Esther Molegraaf
Jongste Jeugd

 
Gert Jan Thierry
Senioren

 
Esther Molegraaf
Junioren

 
Zaalhockey Commissie 
Esther Molegraaf
Wedstrijdsecretariaat